Práce v Rakousku! Hoteliéří nabírají český personál na zimní sezónu 2017/18

V Rakousku již odstartovali lyžařskou sezónu 2017/2018. Ve více než 20 lyžařských oblastech v Alpách lze lyžovat již na podzim. Rakouští hoteliéří rádi spolupracují s hotelovým personálem z České republiky.


Někteří zaměstnavatelé nabízí řadu benefitů. Wellness relaxaci po práci nebo zvýhodněné lyžování.

V souvislosti se zahájenou zimní sezónu rakouští hoteliéří již nyní nabírají hotelový personál. Aby obsadili všechny hotelové pozice,  musí majitelé hotelů hledat personál například i v České Republice a na Slovensku.  Tradičně se jedná zejména o číšníky, servírky, kuchaře, cukráře, pomocnou sílu do kuchyně, pomocný personál pro venkovní práce, pokojské, maséry a wellness terapeutky. Převážná část zaměstnavatelů automaticky nabízí ubytování a stravu zdarma! Jsou však hotely, které nabízí další originální benefity, např. jako je možnost využít wellness centrum po práci či zvýhodněné permanentky na místní vyhlášené sjezdovky.

30 km sjezdovek s pokrývkou 55 a 70 cm.

Lyžovat již nyní můžete především na ledovci Hintertux  v Tirolsku , dále v Saas-Fee ve Švýcarsku, kde jsou sjezdovky nejdříve připrapraveny, jak informuje Ski-Portal Snowplaza.de.  Až na 30 km sjezdovek zvou lyžaře obě oblasti.Ve vyšších sněhových oblastech je podle horské služby mezi 55 a 70 cm. Mezi dřívěji otevřené lyžařské oblasti patří také ledovce v  „Kaunertal, Stubai a Sölden„  Zatím  je otevřeno jen pár kilomnetrů sjezdovek, ale s přicházející studenou frontou tento víkend se očekávají sněhové přeháňky, na základě kterých budou připraveny další nové sjezdovky.  O týden dříve, než podle plánu odstartuje sezónu lyžařská oblast v Kitzsteinhornu v Salzburgu. Přesný počet otevřených sjezdovek je závislý podle počasí.

Máte zájem o  práci v Rakousku ?

Radi Vám pomůžeme najít hotel v rakouských alpách na míru, navíc bez žádných poplatků. Pokud máte zájem o práci v Rakousku  v nejlepších lyžařských resortech, zašlete nám svůj životopis v něměckém jazyce na info@irsw.cz    nebo sledujte naše stránky  https://www.facebook.com/jobvhotelu/ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Antispam